Kalendar natjecanja 2018./2019.


MJESEC NATJECANJE  BAZEN  KAT
2018. godina  
LISTOPAD
6 1. Kolo Jesenske lige, (100 slobodno,200 leđno,200 prsno,100 leptir,200 mješovito) 25m   (MK-S)
13-14 Mini GP Sv. Mihovil, Šibenik 25 m   (K,MK)
20 3. Memorijal Noa Zelić, Rijeka
   
27-28 Grand Prix "Split" 25m   (MJ- S)
27  2.kolo Jesenske lige, (50 slobodno, 50 leđno, 100 prsno, 400 slobodno, 200 leptir, 100 mj) 25m   (MK-S)
STUDENI
10  3. Kolo Jesenske lige, (50 prsno, 50 leptir, 100 leđno, 200 slobodno, 400 mješovito) 25m    (MK-S)
10-11  Grand Prix Hrvatska "Mladost", Zagreb    (MJ- S)
17-18  Mini GP Sv. Krševan, Zadar, 25 m    (K,MK)
17-18  Špelin in Vesnin memorijal, Kranj    
24-25  Regionalno prvenstvo Hrvatske    
PROSINAC
8 Mini Grand prix "Sv. Nikola", Varaždin   (K,MK)
11-16 Svjetsko prvenstvo u malim bazenima (Hangzhou) China    
16 Božićno natjecanje Plivačke škole
   
21-23 Prvenstvo Hrvatske    
2019. godina
SIJEČANJ
19 Dr. Fig, Kranj    
26-27 Regionalno prvenstvo za kadete, ml. kadete i početnike    
VELJAČA
2 1. i 2. kolo Zimske lige, 50 m, Rijeka    
9-10 Kadetsko prvenstvo Hrvatske, 25 m, Zagreb    
16-17 Grand Prix Hrvatska "Victoria-Primorje", 50 m Rijeka   (MJ-S)
OŽUJAK
2 3.kolo Zimske lige, 50m, Rijeka   (MK-S)
9-10 HPS Mini Grand prix "Žabac" Zagreb   (K, MK)
16-17 Pokal Ježek, Ljubljana    
16-17 Ekipno prvenstvo Hrvatske, 50m, Rijeka    
23-24 Susret mladih reprezentacija SLO-CRO-SRB-BIH, Srbija    
TRAVANJ
13-14 HPS Mini Grand prix "Festival plivanja", Zagreb   (MK, K)
27 1. kolo Proljetne lige    
6-7 HPS GP Orlando, Dubrovnik
   
SVIBANJ
11-12 HPS Mini Grand prix "Sv. Kvirin", Sisak
  (MK, K)
25 2.kolo Proljetne lige    
25-26 HPS Grand prix „ZPK", Zagreb   (MJ-S)
LIPANJ
08 Završno natjecanje Malih Primorjaša + Najbrži Primorjaš    
09 32. "Primorje Sv. Vid 2019", Rijeka    
21-23 Otvoreno prvenstvo Hrvatske    
29-30 Regionalno prvenstvo Hrvatske za sve   (P-MS)
SRPANJ
4-7 Europsko juniorsko prvenstvo, Kazan    
06  3.kolo Proljetne lige   (MK,K-S)
13-14 HPS Grand prix "Zlatni medvjed", Zagreb    
19-20 Kadetsko Prvenstvo Hrvatske
   
21-28 Svjetsko prvenstvo, Gwangju    
29.7.-1.8. Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine   (MJ-MS)
KOLOVOZ    
24-27 Svjetsko juniorsko prvenstvo, Budimpešta    

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se". Postavke kolačića mogu se konfigurirati u vašem web pregledniku, a više informacija potražite ovdje. Slažem se