Rijeka 08: Ani Bobanović četiri zlata, Primorjašima 17 medalja

U subotu, 18. svibnja na Bazenima Kantrida održao se 7. Međunarodni plivački miting "Rijeka 08" na kojem su nastupili i Primorjaši. Ukupno su osvojili 17 medalja od čega 8 zlatnih, 5 srebrnih i 4 brončane. Najuspješnija je bila Ana Bobanović koja je osvojila četiri zlata na 50 leptir (37,47), 50 leđno  (39,42), 50 slobodno (34,00) i 50 prsno (44,63) te u ukupnom poretku najuspješnijih prema zbroju bodova iz tri utrke u C kategoriji zauzela uvjerljivo prvo mjesto.

Petra Mance je doplivala do dva zlata na 100 leptir (1:20,09) i 200 mješovito (2:55,41), dva srebra na 100 leđno (1:22,40) i 100 prsno (1:33,43) te u ukupnom poretku B kategorije zauzela prvo mjesto.
Najbrža je bila i Klara Morić na 100 prsno (1:27,79) dok je na 100 leptir (1:24,71) zauzela treće mjesto. U ukupnom poretku kategorije B, Klara je zauzela drugo mjesto.
U kategoriji D do zlata je doplivala Ema Ugrin na 50 leđno (43,48) dok je na 50 prsno (57,72) bila druga. U ukupnom poretku najuspješnijih natjecateljica Ema je zauzela ukupno drugo mjesto.

Hana Knežević je osvojila srebro na 50 leptir (37,55) u kategoriji C, dok je Ani Stilinović uz srebro na 50 slobodno (38,71) u kategoriji D osvojila i broncu na 50 leptir (48,75).

Treća mjesta osvojili su Marko Jardas na 50 leptir (35,65) u kategoriji C, te Ema Jerković na 50 leđno (44,29) u kategoriji D.

Odlično četvrto mjesto osvojili su Andrea Pezelj i Leon Vičić na 50 leptir, Nia Horvat na 100 leđno, Franka Ćućić, Eliza Spajić, Roko Morić na 50 prsno te Klara Morić na 200 mješovito.
Do petog mjesta doplivali su  Ema Jerković na 50 leptir, Dora Kustić na 100 leptir, Petra Blažević i Hana Knežević na 50 leđno, Petra Mance na 100 slobodno, Marko Jardas na 50 slobodno i Saša Ljubojević na 200 mješovito.